seznam účastníků přihlášených na Drtiče 2018
  Zkontrolujte si prosím, jestli máte všechny údaje u svého jména v pořádku !    Hlavně velikost trička, pokud jste si jej objednali.
  Platby v prodejně CykloArt zde budou připisované postupně (třeba jednou za 2 týdny)

  Pokud hledáte jméno, stiskněte
CTRL+F a napište příjmení (nebo bez diakritiky, část, apod.). Můžete hledat i podle města.
č. jméno ročník město, popř. klub bike     triko zapla- ceno
001 Munzi 46 CykloArt bike klub Kopřivnice Cannondale Jekyll 1000      
002 Anička 71 CykloArt bike klub Kopřivnice Specialized   dM 400
003 Hyna 71 CykloArt bike klub Kopřivnice Giant      
004              
005 Martin 75 CykloArt bike klub Kopřivnice Specialized      
006 Šimon 2004   Merida      
007 Ňuf 83 CykloArt bike klub Kopřivnice Rock Machine      
008 Tomáš 90 CykloArt bike klub Kopřivnice NS Bikes Soda Air      
009 Berger Miri 75 CykloArt bike klub Kopřivnice  Merida120      
010 Kocurek Igor 71 CykloArt bike klub Kopřivnice Lapierre      
011 Bainar Petr 62 CykloArt bike klub Kopřivnice kolo   pXXL 400
012 Kuba 95 CykloArt bike klub Kopřivnice Stumpjumper FSR Comp EVO   pM 400
013              
014 Viskupič Ivan 57 CykloArt bike klub Kopřivnice, Vlčovice Canyon      
015 Svoboda Honza 77 CykloArt bike klub Kopřivnice Cube      
016 Jarouš            
017 David Měrka 79 CykloArt bike klub Kopřivnice, Karviná Author Sector 27.5      
               
               
051 Kořínek René 81 Hodslavice Merida   pM 700
052 Kořínek Milan 56 Hodslavice Cannondale     300
053 Piasecki Paweł 82 bbRiderZ.pl Bielsko-Biała Accent Peak29      
054 Hykl Milan 77 Krouna Kellys   pXL 700
055 Hykl Milan 2 Krouna Sprinter   pL 700
056 Hrabica Ondřej - krabica 82 Václavovice Turner   pXL 700
057             300
058 Jiříček Dušan 63 Babice nad Svitavou Specialized   pXL 700
059 Knoll Radim 77 Moravský Krumlov Scott   pL 700
060 Kočvárek Pavel 78 Brno Author   pXL 700
061 Koplík Petr 79 Brno Cannodale   pXL 700
062 Kovařík Jaroslav 56 Brno Cube   pXL 700
063 Raab Aleš 75 Brno Author     300
064 Simandel Robin 78 Brno Merida   pXL 700
065 Vintrlík Jan 77 Lipůvka Cube   pXL 700
066 Železný Zdeněk 78 Brno Superior     300
067 Vaněk Martin 1974 Ostrava-Svinov Giant     300
068 Vaněk Vladimír - Vláďa 1980 Frýdlant nad Ostravicí GT      300
069 Pieczonka Alan 71 Karviná Maxbike      300
070 Pieczonka Jan-Honza 99 Karviná Canyon       300
071              
072 Mlčoch Lubomír - Lubka 65 Hnojník Canyon   pM 700
073 Mlčoch Pavel - Lizard04 91 Hnojník Mongoose   pL 700
074 Šindler Fanda 76 Radkov Specialized   pXL 700
075 Zoun Marek 75 frýdek-Místek scott     300
076 Stříž Martin 84 Rybí Ghost     300
077 Červenka Rostislav 75 Rybí RB   pL 700
078 Šimíček Václav 87 Nový Jičín Merida   pL 700
079 Indrák Libor 79 Hranice Author     300
080 Hrbáček Vít - Viktor 88 Pavlovice u Přerova Merida   pM 700
081 Lysek Petr 68 Jablunkov Kellys   pXL 700
082 Heczko Pavel 68 Jablunkov Rock Machine   pXL 700
083 Hruška Pavel - Paulino 79 Vanovice Scott   pXL 700
084 Kostková Martina - Tinka 76 Klimkovice Ghost   dM 700
085 Mořkovský Aleš-Moře 78 Frýdek-Místek Superior      
086 Zamazal Robert 72 Ostrava Superior   pXL 700
087 Mikšovič Honza 83 Horní Datyně Ghost     300
088 Lys David 77 Kateřinice Ghost   pXL 700
089 Mück Pavel 78 Ostrava Ghost   pM 700
090 Viktory Pavol 76 Trnava Slovensko Cube     700
091 Petr Jaroslav 82 Trojanovice Superior     300
092 Sikora Kazimierz 58 Goleszów Specialized      
093 Białogłowicz Jan 63 Cieszyn Kellys      
094 Somerlik Andrzej 66 Cieszyn Kellys      
095 Gruň Filip - Orel 86 Hlučín Cannondale   pXL 700
096 Maňas Robert-Robertos 75 Nový Jičín Cannondale   pXL+dXS 1100
097 wilda 81 Ostrava Nenávist 2     300
098 Zdenno 78 Ostrava Konik     300
099 Kaďák 79 Ostrava Lukin RB     300
100 Stanimal 83 Ostrava Egoista     300
101 Android 87 Ostrava Špecialised     300
102 Radek 88 Ostrava Meta     300
103 Petřík Zbyněk 77 Brno Cube     300
104 Janík Michal 70 Brno - Favorit Brno cykloturisté Maxbike     300
105              
106 Brož Martin 73 Brno Specialized     300
107 Zabek Dan 69 Ostrava Superfly     300
108 Hrabovský Petr-Hraboš  88 Frýdek-Místek Merida     300
109 Lys Michal-Pichloč 89 Frýdek-Místek Canyon     300
110 Procházka Jakub - Kubos 1981 Olomouc Merida      
111 Pátík Petr - Paťas 1982 Žalkovice Canyon      
112 Martin Vaňura 87 Rožnov pod Radhoštěm RockMachine   pL 700
113 Otýpka Jaromír - OTTO 81 Brno     pL 700
114 Pasek Radek 82 Ostrava Specialized   pXL 700
115 Pavlík Jarek 83 Brno Specialized     300
116 Kučera Ondřej 82 Vysoké Popovice Pell's   pM 700
117 Kučera Vít 82 Brno Specialized   pL 700
118 Pavlíček Milan 82 Brno GT   pL 700
119 Kutáč Ivo 81 Brno RB     300
120 Kubečka Libor 80 Brno Superior   pXL 700
121 Nykodým Jiří 77 Brno Stevens     300
122 Gans Jura - Bruno 78 Příbor Author   pXL 700
123 Charvát Jan 96 Ghost       300
124 Štverák Daniel - DandyS 79 Suchdol nad Odrou Wheeler      300
125 Kulla Radoslav 88 Olomouc Amulet       300
126 Jirka Plevka Vyplel 1981 Frenštát pod Radhoštěm RM Blizzard   pM 700
127 Žajka Hanigovská 1995 Frenštát pod Radhoštěm RM Blizzard   dM 700
128 Stuchlý Karel 94 Ostrava Gary Fisher   pL 700
129 Ševčík Daniel 79 Šenov Canyon      
130 Rampa 86 ButterflyBikers Specialized     300
131 Kate 85 ButterflyBikers RB     300
132 Kapitán 63 ButterflyBikers Simplon     300
133 Buňo 73 ButterflyBikers Specialized     300
134 Robert Helešic 72 Břeclav Liteville   pM 700
135 Milan Martinak 81 Břeclav Liteville   pXL 700
136 Zdeněk Bazala 82 Břeclav BMC     300
137 Jiří Paulík 84 Břeclav noname   pL 700
138 Ivet 84 Olomouc S.Fejtík      
139 zvířátko 82 ze ZOO co pojede      
140 Štefek Ladislav - Kenour 73 Kopřivnice RB Bandit 475   pL 700
141 Bukovan Marek 89 Frýdek-Místek Merida     300
142 Bukovan Martin 89 Frýdek-Místek GT     300
143 Válek Zdeněk - Zdena 65 Pražmo Sup     300
144 Daněk Jirka 84 Ostrava Superior      
145 Škorpík Roman 75 Brno Cannondale     300
146 Vrbka Miroslav 64 Bílovec Gary Fisher     300
147 Vávra Michal 79 Frýdek-Místek Rocky Mountain     300
148 Sobek Lubor 79 Frýdek-Místek Spyder     300
149 Fojtík Radek 66 Frýdek-Místek Cube     300
150 Kaločová Iveta 72 Frýdek-Místek Specialized   dS  700
151 Jakl David - Jekyl 77 Řež Merida   pL 700
152 Hajdušek Pavel - Paya 79 Jesenice Merida   pXL 700
153 Veřmiřovský Michal - Mical 86 Kopřivnice Superior      
154 Choleva Lukáš 83 Ostrava RB   pXL 700
155 Židek Leoš 64 Brušperk Canyon   pL 700
156 Židek Martin 92 Brušperk MRX   pL 700
157 Provalilová Markéta 75 Vizovice Pells      
158 Provalil Marek 79 Vizovice Gary Fisher      
159 Kudrej Tomáš 83 Vratimov Lapierre      
160 Čempel Jura 82 Ostrava Corratec     300
161 Ajfel 83 Ostrava Giant     300
162 Cieslar Bóďa 84 Dolní Žukov Author      300
163 Konečný Pavel 72 Břeclav Canyon   pL 700
164 Janka Jiří 78 Olomouc btwin     300
165 Ficker Tomáš 89 BIKOMATIC SPECIALIZED        
166 Plevák Ivo 89 BIKOMATIC SPECIALIZED        
167 Hrabiec Miroslav - Mirďajs 62 Havířov Superior     300
168 Sokola Jakub 84 Brno Ghost   pL 700
169 Jan Koliba 93 Kopřivnice Giant      
170 Vojtěch Eliáš 94 Brno Giant      
171 Emil Milata 96 Frenštát Cannyondale      
172 Pavel  Solanský 85 Horní bečva Specialized      
173 Jakub Lang 92 Krmelín GT     300
174 Big Bob 77 Pardubice Trek   pXL 700
175 Jurek 77 Český Těšín Rock machine   pXL 700
176 Otýpka Ondřej 88 Brno Ghost   pL 700
177 Sýkora Daniel - SIKI 83 Brno Trek     300
178 Petrova Katerina 83 Trojanovice Donald     300
179 Aleš Kosík 68 Pardubice Ghost     300
180 MaChr 78 Martin(SK) AUTHOR MYSTIC   pXL+dd152+dch170 1500
181 Saidl Honza 80 Praha Canyon     300
182 Pertlík Tomáš - pertlaizz 80 Kolovraty Canyon       
183 Horák Lukáš 81 Studénka Canyon   pXL 700
184 Nečas Aleš 78 Studénka Canyon     300
185 Pejčoch Dan 83 Ostrava Rock Machine   pL 700
186 Hruban Jiří 74 Brno Giant   pXL 700
187 Holáň Marek 90 Kopřivnice Leader Fox     350
188 Bjaček Milan - Miloš 82 Lichnov SUP     300
189 Němec Roman 80 Brno Trailrun.cz - Makej vole! Superior      
190 Kunc Richard 75 Brno [10.účast!!!] Corratec      300
191 Zlatkovský Michal - Zlaťák 75 Brno [10.účast!!!] Canyon      300
192 Vavro Peter - Slimo 78 Brno Specialized     300
193 Priessnitz Vít - Víťa 72 Bílovice nad Svitavou Superior     300
194 Rumplík Petr 76 Brno Cube     300
195 Lužná Martina - Marťa 89 Rybí MRX   pM 700
196 Šrámek Miroslav 87 Rybí Author   pL 700
197 Galia Gabriel-Gabén 74 Frýdek Merida   pXL 700
198 Adam Vladimír - Hedo 84 Ivančice Specialized   pL 700
199 Hlaváč Pavel 85 Ivančice Specialized   pL 700
200 Koutníček Josef - Koutňa 83 Ivančice Scott   pL 700
201 Šlápek bike 70 Prštice Cannondale     300
202 Stratil Laďa 86 Oslavany Superior      
203 Pokorný Mirek 70 Ivančice Canyon      
204 Martinka Miroslav - Vlčák 76 Ivančice Merida   pL 700
205 Buček Miroslav - Bučan 97 Radostice Cannondale   pL 700
206 Becha Pavel 96 Radostice Ghost   pL 700
207 Bednář František 79 Zakřany Canyon   pL 700
208 Kubík Tomáš 92 Prštice Specialized   pL 700
209              
210 Štěpánek Jiří - Jirka 80 Telč Pells   pL 700
211 Lišková Barbara - Žgol 88 Ostrava Duratec      
212 Kubica Miroslav - Náčelník 65 Ostrava MRX      
213 bradkin 78 old city bjeloush     300
214 Fabík Dalibor 79 Uh. Hradiště Canyon   pL 700
215 Salvet Milan 89 Frýdek-Místek GT      
216 Lošák Drahomír - Drahoš 56 Závišice GIANT     300
217 Lošák Pavel - Pavel 84 Brno Canyon   pM 700
218 Gilar Přemysl - Přema 83 Závišice Merida      
219 Nikl Luboš 75 Jedlová Trek     300
220 Soukal David - Souky 77 Jedlová  Merida     300
221 Jílek Zdeněk - Ježek 75 Jedlová Merida     350
222 Chudovský Karol - Kajo 78 Bášť(SVK) Author     350
223 Sproch Vlada 66   Maxbike   pXXL 700
224 Šula Martin 85 Kopřivnice RB     300
225 Volny Martin - Martin 71 Karvina -Ryzak team bike RB     300
226 Volna veronika - Verča 73 Karvina - Ryzak team bike Mrx     300
227 Zuczkova Aleksandra - Ola 76 Orlova - Ryzak team bike Scott     300
228 Moravek David - Dawy 67 Cheb - Ryzak team bike nějaký bike     300
229 Havrlant Jaromír - Lama 84 Rybí Canyon   pL 700
230 Syrovátka Petr-ZOHAN 76 Ostrava Vautron      
231 Lukáč Michal - CasanovaFrankenstein 88 Ostrava Šlapomilové Kellys      
232 Lukáč Zdeněk - CukroušDejv 68 Ostrava Šlapomilové Kellys      
233              
234              
235              
236 Londin Ondřej 87 Kopřivnice CN-works      
237 Nyitraiová Anetta 90 Staré Heřminovy Ghost      
238 Petruška Jarek 71 Ostrava Scud      
239 Slovák Radim 91 Opava Felt      
240 Janalík Radim 63 Klimkovice Specialized   pL 700
241 Janalík Marek 93 Brno Specialized   pM 700
242 Janalík Tomáš 2 Klimkovice Sintesi   pM 700
243 Čapka Michal 76 KopřivniceSymbio+CE.Energy Scott     300
244 Karel Farkaš 66 Kopřivnice Focus     300
245 Mikuláš Ladislav-Laďa 75 Věstoňovice Author   pXXL 700
246 Krčál Jaroslav-Jarda 61 Třebíč Merida   pL 700
247 Zacha Jiří-Jirka 73 Třebíč SUP   pXL  700
248 Mikuláš Petr-Peťa 77 Hostákov Merida   pL 700
249 Jaroň Vlastimil 68 Zašová Superior     300
250 Bartoň Michal - Barty 92 Kopřivnice MRX   pM 700
251 Gerecký Aleš 82 Opava CUBE     300
252 Kavan Ondřej 77 Novatop Lapierre SUP 29     300
253 Benda František 97 Stará Bělá Merida   pL 700
254 Chuchma Ondřej 86 Frenštát Ghost      
255 Adam Babiak 84 TrenchtownSK bicygľa     300
256 Tomáš Tomajkovci 83 TrenchtownSK bicygľa     300
257 Maroš Pišoja 77 TrenchtownSK bicygľa     300
258 Jura Ohera - Oherka 72 Hulín KOLO   pL 700
259 Mamula Lukas 1977 Palkovice YT   pXL 700
260 Mamula Jakub 2008 Palkovice NQ   pXS 700
261 Noga Michal 79 Bohumín Scott      
262 Feilhauer Martin - GS 77 Příbor Max     300
263 Štěpánek Boris 59  Prštice  Specialized      
264 Štěpánek Jakub 87  Prštice  Giant      
265 Plešek Michal - Bignop 73 Nový Jičín Kellys      
266 Filgas Vlastimil 87 Kopřivnice RB   pXL 700
267 Kaňok Pavel-Sršňák 88 Brno-FBB Schwinn   pM 700
268 Bůžková Jana 82 Háj ve Slezsku Morxes     300
269 Pobořil Ondřej 92 Hodslavice SUP     300
270 Libor Pavlík  69 Valašské Meziříčí Scott     300
271 Kostelňák Tomáš 79 Ostrava Specialized      
272 Kreiss Tomáš 67 Lučina Trek     300
273 Kreissová Šárka   Lučina Trek     300
274 Hojdyš Igor 89 Lučina Giant     300
275 Lihotzký Tomáš 73 Opava Lapierre   pM 700
276 Červenka Petr 74 Opava Ghost   pXXL 700
277 Roman Slivka 89 Opava Cube   pM 700
278 Novák Petr 1980 Brno Amulet      
279 Strmiska Oto 1985 Ivančice Cannondale   pL 700
280              
281 Plešek Zdeněk 70 Šenov u Nového Jičína Trek      
282 Hruda Michal 80 Dolní Sklenov Giant      
283 David Daniel 70 Čeladná Specialized      
284 Sagan Petr 70 Nový Jičín Giant       
285 Čeladník Zdeněk - Celaz 69 Kopřivnice Specialized   pXL 700
286 Glas Jakub - Kubayz 87 Ostrava RB   pL 700
287 Josefus Petr - Petrs 86 Hlučín SUP     300
288 Kohut Michal 79 Dolní Domaslavice        
289 Osty 78 Lichnov Superior      
290 psot 78 Sheriff Wiggum Sport Team Trek     300
291 faryna 81 Sheriff Wiggum Sport Team Ghost     300
292 Poštulka Michal - Majki 89 Kozmice Giant   pL 700
293 Urban Mirek 89 Hlučín Stevens   pL 700
294 Fus Martin 87 Borová Specialized     300
295 Bartusek Tomáš - Bart 81 Bělá Stevens   pL 700
296 Řehoř Jan-Henzi 83  Bělá  MRX   pL 700
297 Daniel Duda - El-Diablo 79 Borová Scott     300
298 Poštulková Nikol 92  Bolatice  Specialized   dM 700
299 Veselý Jiří 75 Ostrava  Focus      
300 Šnapka Tomáš 53 Frýdlant nad Ostravicí Cube     300
301 Zdeněk Pošvec 70 Rudná Specialized     300
302 Roman Matula 73   Canyon      
303 Bílek Radim 77 Palkovice Merida   pL 700
304 Kubalec Tomáš - Bakun 90 Kopřivnice Kellys      
305 Grygařík Václav - Venca 90 Kopřivnice Rock Machine      
306 JanosecRadim 43 Majetin BMC   pXXL 700
307 Glas Tomáš 66 Šenov RockMachine     300
308 Aleš Cizner - WINCI 75 Prštice Focus     300
309 Vitoch Petr-Vity 81 Nový Jičín Whyte      
310 Ebr Robert 73 Frýdek-Místek Lapierre      300
311 Kolář Ivo 91 Staříč GT      
312 Menšík Jan - Hanz 77 Kroměříž Cannondale      
313 Varhaníček Lukáš 90 Kroměříž Cube      
314 Válek Jaromír 82 Kroměříž Ghost      
315 Macháč Pavel 67 Ženklava RockMachine      300
316 Rek Lubomir 81 Kopřivnice RockMachine      
317 Kulnik 92 Český Těšín     pM 700
318 Černoch Jakub 92 Ostrava       300
319 Janík Martin 75  Lučina Agang     300
320 Koliba Tomáš - Tommy 1989 Kopřivnice RB IQ      
321 Lukáš Piňos-Ťutin 73 Ostrava-Hrabůvka Haibike      
322 Daňhel Josef-Předseda 50 Prštice Cannondale L     300
323 Vajrych Lukáš - Lukk-y 83 Chotěboř Merida   pXXL 700
324 Bobovič Michal 88 Koprivnice  author      
325 Glogar Petr 81 Suchdol nad Odrou Maxbike   pL 700
326 Grussmann Jakub - Kolumbus 83 Nový Jičín Canyon   pXXL 700
327 Boček Petr - Bocelli 83 Uherský Ostroh Kaňour     300
328 Novosad Vladimír 75 Hostašovice 4ever   pL 700
329 Mrva Roman 79 Ružomberok GT   pXXL 700
330 Stančík Adam 88 Nový Jičín Giant   pL 700
331 Bednář Jiří 89 Sedlnice Rock Machine   pL 700
332 Kalinová Veronika 90 Prešov Cube Sting Race   dS 700
333 Milich Marek 89 Štramberk Superior   pL 700
334 Vašíček Jiří 89 Vracov Dema   pL 700
335 Majdanová Linda 88 Bojnice Cube   dM 700
336 Páleník Branislav 89 Prievidza Giant   pL 700
337 Vilda 71 Brno Ghost   pM 700
338              
339 Kája 85 Ostrava Scott   dL 700
340 Byrtus Marek - bossprase 87 Author        
341 Vala Lukáš 80 Kopřivnice Canyon   pL 700
342 Holub Jaroslav – Jarin 85 Kopřivnice RB   pL 700
343 Szpernol Saša 89 Karviná Merida     300
344 Ryšavý Lukáš 90 Karviná Merida     300
345 Melka Aleš 80 Prostějov Duratec     300
346 Pítr Michal 79 Nový Jičín Scott   pL 700
347 Matula Tomáš-Tom 73 Lubina Trek   pXL 700
348 Polášek Břetislav-Břéťa 77 Lubina Author   pXL 700
349 Hrdlička Aleš 87 Ostrava        
350 Konečný Lukáš 79 Frýdlant n. O. LOOK 989     300
351 Ondřej Šustek 85 Chvalíkovice 4ever   pL 700
352 Beran Pavel 89 Ivančice Ghost     300
353              
354 Grepl Miroslav 84  Brno Superior Riders XY  Superior   pM 300
355 Ploštica Stanislav 84  Olomouc Superior Riders XY  Superior   pL 300
356 David Pachta(dejdyn) 77 Bohumín Specialized     700
357 Kateřina Hanusková(Kača) 78 Bohumín Specialized     700
358 Milan Pavlovský 74 Ivančice Kellys   pXL 700
359 Martin Blaha 75 Ostrava Merida      
360 Hanáček Jaromír 63 Velehrad Focus     300
361 Bačuvčík Radim 75 Zlín Merida     300
362 Toman Lumír 89 Hostašovice Merida     300
363 Honkyš David 82 Ostrava Trek     300
364 Kočí David 68 Hošťálkovice Sintesi     300
365 Kočí Vítězslav 99 Hošťálkovice Sintesi     300
366 Volný Miroslav 72 Paskov Author     300
367 Kubečka Tomáš 72 Paskov RB     300
368 Hejník Jan - Tatík 80 Holešov Merida     300
369 Horkel Jiří-Horky 87 Koprivnice Merida     350
370 Ševčík Jan 80 Libež Specialized   pL 700
371 Šídlová Věra 83 Praha Scott   dXL 700
372 Kulišek 1981 Hlučín  jízdní     300
373 Ondrášek 2000 Hlučín jízdní     300
374 Švícko 1981 Hlučín jízdní     300
375 Johan 1963 Hlučín Jízdní   pXL 700
376 Jarda V 1951 hostalkovice giant      300
377 Lešek 59 Hodslavice Specialized   pXL 700
378 Pustějovský Zdeněk 83 Kopřivnice Superior     300
379 Staněk Lukáš 73 Třebíč Quint      
380 Samková Silvie 77 Ostrava Spyder      
381 Rýpar Josef 49 Frýdek-Místek Giant      
382 Biječek Richard 83 Ostrava Kellys      
383 Biječková Míša 85 Ostrava Merida      
384 Brandštetr Marek 77 Brno Niner R.I.P.9      300
385 Varmužka Jara 75 Brno Trek      300
386 Kostka Pavel 68  Nový Jičín Scott     300
387 Gryžbon Daniel 88 Baška Giant      
388 Pifka René 72 Ostrava Kellys     300
389 Laryš Jiří - Rybiz 76 Hrabyně Kellys     300
390              
391              
392              
393 Tribula Tomaš  - Tomaš 74 Martinov Kellys     300
394 Válek Lukaš - Valis 78 Velká Polom Sinthesi     300
395 Pavelek Robert - Robo 76 Hradec nad Moravicí Ghost     300
396 Pobořilová Helena 66 Hodslavice MRX   dS 700
397 Pobořil Bohumil - PoBo 67 Hodslavice Author     300
398 Čípová Eva 88 Hodslavice Merida     dM 700
399 Pavel Vrana 83 Koprivnice Calibre_bossnut_v2     300
400 Kolísek Radomír - KoRa 89 Havířov Kona   pM 700
401 Čechák Roman 80 Horní Tošanovice Rock Machine   pM 700
402 Vrana David 77 Koprivnice Kestrel     300
403 Větrovský Tomáš 88 Praha Rock Machine     300
404 Konývka Štěpán 89 Mníšek pod Brdy Canyon     300
405 Čtveráčková Janča 93 Frenštát Specialized      
406 Vaňhara Vojta 91 Frenštát Nemámteďkakolo      
407 Togni Paolo 79 Frýdek-Místek Canyon      
408 Blecha Josef 87 Fryčovice ghost      
409 Nevlud Petr 86 Fryčovice cube      
410 Zátopek Jan 93 Kopřivnice Specialized      
411 Žáček Petr -Žaky 60 Kunčice p.O.       300
412 Plevák Ivo 64 Ostrava Specialized   pL 700
413 Okřesík Jan - Okre 95 Kopřivnice Superior     300
414 Pejko Erik 93 Kopřivnice Kellys     300
415 Slíva Petr 86 Vratimov CUBE   pL 700
416 Pokorný Pavel - Pantani 77 Radvanice Focus      
417 Buly 68 Kopřivnice GT      
418 Marci 72 Kopřivnice Merida      
419 Kozel 72 Ostrava Specialized   pM 700
420 Svárovský Richard 76 Hlučín Favorit      
421 Netopil Jiří - Suni 74 Sokol Proskovice Specialized      
422 Ostrák Peter 83 Poruba Trek     300
423 Zrubek Pavel 59 Frenštát p/R horské rychlé      
424 Kvita Lukáš 77 Frenštát p/R horské pomalejší      
425 Marty 71 Brno Canyon   pL 700
426 Jiřin 72 Čebín Canyon   pM 700
427 Zajonc Libor-Zajíc 60 Lhotka Author     300
428 Vlček Jura-Vlk 78 Kozlovice Specialized     300
429 Ťulák Dalibor-Dája 78 Frenštát p.R. Pells     300
430 Jalůvka Stanislav-Vendelín 79 Trojanovice CTM     300
431 Kučera Radim - Kuča 75 Markvartovice Scott     300
432 Važík Miroslav - Mirďa 80 Ludgeřovice Orbea     300
433 Rozmahel Radek - Havíř 74 Ludgeřovice Cannondale     300
434 Hájek Josef 71 Karviná Canyon   pL 700
435 Oczadly Martin - Milanson 86 Jablonec nad Nisou Giant   pxL 700
436 Pála Jan - Rudolfson 86 Praha Specialized   pxXL 700
437 Lysczas Václav - Václavson 85 Praha Specialized   pL 700
438 Eiselt Tomáš - Strejdason 65   Specialized   pXL 700
439 Goll Miloslav - Goliášson 86 Praha Specialized   pM 700
440 Goryl Dalibor - Godzi 86 Ostrava Kenzel   pM 700
441 Maurer Jan 84 Olomouc SCOTT      
442 Přecechtěl Michal 85 Olomouc Kross      
443 Gerych Josef-Gero 72 Fulnek Fuji      
444 Podolský Ondřej - Pody 91 Štramberk Merida   pL 700
445 Slováček Lubomír - Bublo 91 Štramberk Rock Machine   pL 700
446 Bajer Jan - Kačer 91 Štramberk Krutopřísný bajk   pXL 700
447 Sasák Zdenek - sáček 84 ohlaklika.com Ghost   pL 700
448 Děcký Marek - mááára 83 ohlaklika.com Merida   pXL 700
449 Martin Dostálek - mates 85 ohlaklika.com Rock machine      
450 Zbyněk Ondruch - zbyňa 84 Horní Bečva Merida   pL 700
451 Kadlec Honza 87 Ostrava Force   pS 700
452 Bőhm Martin – dědek 69 Karviná Canyon   pXL 700
453 Beilner Jaroslav-Bejk 66 Los Amateros MTB Bílovec Specialized   pXXL 700
454 Jakubec Tomáš - Jakky 90 Kopřivnice Cube     300
455 Hejduk Heinz - Heinzík 90 Kopřivnice Superior     300
456 Klíma Martin - Martin 91 Kopřivnice Force     300
457 Měcháček Radek - Měch 85 Kopřivnice Cube     300
458 Neumann Pavel-Pája 75 Brno Ghost   pL 700
459 Bůžek Martin 87 Frýdek-Místek to co bude po ruce     300
460 Beilnerová Renáta - Renatice 96  Los Amateros MTB Bílovec  Specialized   dL 700
461 Beilner Vojtěch - Raptor 93 Los Amateros MTB Bílovec Maxbike     300
462 Aleš Kotas 84 Stará Ves nad Ondřejnicí Stevens      
463 Michal Stibor 75 Nový Jičín 4ever   pXL 700
464 Toni 91 Kopřivnice SUP   pXL 700
465 Pačes 82 Kopřivnice RB   pL 700
466 Jindřich Tomáš 90 Haviřov Dartmoor     300
467 Vlastimil Kurz 73 Los Brňos Pivot     300
468 Martin Fojtík 73 Los Brňos Specialized     300
469 Hampl Tomáš 68  Uh. Hradiště  Scott     300
470 Foreth Tomáš 71  Uh. Hradiště  Superior     300
471 Křivák Vít 71  Uh. Hradiště  Trek     300
472 Ambrož Pavel - Šunka Pól 73 Habrovany Spešl      
473 Rymel Adrián 75 Zásmuky Norco     300
474 Hyvnar Martin 75 Závišice Merida     300
475 Chromčák Karel (DINO) 1980 Ostrava  Scud   pL 700
476 Wrobel Ladislav (DÉMON) 1980 Ostrava  Specialized      300
477 Peter Jaško (VÝCHODŇAR) 1988 Ostrava  Kellys      300
478 Petr Pavlíček 1976 Ždírec nad Doubravou SCOTT     300
479 Lyčka Miroslav 60 Petřvald Giant     300
480 Rosenzweig Miroslav-Míra 77 Havířov Merida   pM 700
481 Fizek Michal 77 Třinec Giant     300
482 Holášek Petr 73 Kopřivnice MRX      
483 Jan Kotala 1979 Ostrava       300
484 Loub Luděk 72 Kopřivnice Superior   pXL 700
485 Rubač Michal 70 Bílovec Head      300
486 Rubi 93 Bílovec Specialized      300
487 Daniel Huba 89 Žabeň Haibike   pXL 700
488 Lanča Petr 72 Baška Max   pxl 700
489 Foldyna Jiří 74 Frýdlant n/O Giant     300
490 Hupšil Mirek - Maximus 73 Frenštát pod Radhoštěm Superior     300
491 Neradil Pavel 82 Bohumín Canyon     300
492 Radek Kubik - Raduz 78 Bohumín Scud     300
493 Pyszko Honza 70 Ostrava GT   pXL 700
494 Hroch Dalibor - Hroch 74 Orlová Zelenač   pL 700
495 Píš Patrik - Paťo 72 Banská Bystrica Giant Trance   pXL 700
496 Vysoký Miroslav - Miro 66 Banská Bystrica Canyon Neuron   pXXL 700
497 Švec Roman 65 Banská Bystrica Merida 500   pXXL  700
498 Polach Ren - Škodík 73 Řepiště Stýv     300
499 Zmeškal Honza 64 Nová Bělá Focus     300
500 Třuslo Pavlík 78 Ostrava-Poruba MAXIBIKE     300
501 Duda Robert 65 Ostrava BMC     300
502 Martin Smida - Smidik 1982 Liptovsky Mikulas SR Rock machine      
503 saLop 85 Liberec Canyon     300
504 marWan 86 Liberec Ghost     300
505 Říďa 86 Liberec Canyon      300
506 Kraken 80 Petřvald Lapierre     300
507 Staněk Vladimír 88 Kopřivnice 4ever   pL 700
508 Šustek kamil kama 58 Chvalíkovice RB     300
509 Plaček Petr 79 Konstantinovy Lázně Duratec   pM 700
510 Šenk Tomáš 73 Plzeň Giant   pL 700
511 Réblová Iveta 83 Plzeň Giant   dS 700
512 Hrubec Jan – Kruciklaun 79 Nový Jičín Kellys   pL 700
513 Vurm Petr - NAKASHI Bike Army 64 Plzeň GHOST Lector 10     300
514 Juroshi 74 Veřovice Giant     300
515 HUDY 66 Ostrava Šemík     300
516 Částečka Ladislav 75 Drahotuše Rockride      
517 Košárek Pavel 1993 Sviadnov Pells      
518 Kobza Vítězslav 69 Držovice Cannondale     300
519 Fajstauer Jan 78 Rychnov nad Kněžnou Trek   pXL 700
520 Rejzek Martin 90 Kopřivnice Superior   pM 700
521 Hrabec Lukáš - MAN Truck Czech Republic  81 Fryčovice Ghost     300
522 Kubiš Otto 78 Ostrava Specialized     350
523 Šupa Milan-Šupy 75 Kopřivnice Maxbike     300
524 Roubínek Jura - JeRRy 78 Šumavské Hoštice Merida      
525 Blažková Zuzka - Zuzik 88 Šumavské Hoštice Author      
526 Pšeja Vojtěch 66  Koprivnice  ghost     300
527 Bém Lukáš-Luke 79 Dolní lutyně Kellys     300
528 Smekal Bohumír-Bobina 56 Frýdek Místek Author     300
529 Suchá Marie 82 Rapotice SUP   dL 700
530 Hegar Pavel 77 Mlekosrby     pM 700
531 Hrbas Jan 81 Skrivany     pL 700
532 Papaj Tomas 1978 Ostrava SupXP909     300
533 Trpišovský Martin - Trpo 87 Střítež Specialized   pXL 700
534 Vaněk Jan-LightBike 81  Paskov Cube      
535 Chytil Ondřej - Ondra 75 Olomouc Haibike      
536 Chytil Petr - Peťa 77 Prostějov Focus      
537 Záškodný Otakar 66 Frýdlant nad Ostravicí Giant     300
538 Janiš Peter 64 Záhorská Bystrica Canyon     300
539 Oslzla Igor - Iggy 87 Brušperk Spider     300
540 Mičánková Gabriela - Gába 91 Košatka Ghost   dS 700
541 Pavelek Jaromír 64 Opava-Mountaintime.cz Trek     300
542 Milan-Míďa 63 Vysoké Mýto spešl     300
543 Pokorný Pavel-Poky 76 Vysoké Mýto Rock Machine   pXL 700
544 Šmuch Pavel - SnyX 90 Nový Jičín MRX     300
545 Hudeček Roman - Luisi 68 Cyklonovak Team Haibike      
546 Šproch Filip 93 Myslík Torpado     300
547 Šproch Dan 88 Myslík Force     300
548 Vlk Ondra 87 Myslík Bíly Číňan     300
549 Pustějovský Petr 75 Bartošovice SUP     300
550 Smolík Zbyněk 70 Ostrava Giant   pXXL 700
551 Gromnica Bohuslav 70 Zátor Giant   pXXL 700
552 Ondruch Pavel 69 Karviná Canyon      
553 Richter Ondřej 87 Havířov Lapierre   pL 700
554 Charvát Luboš - Lelek 56 Hradec Králové Merida     300
555 Lukáš Petr 81 Rožnov pod Radhoštěm Superior      
556 Pelech David 89 Ostrava Specialized     300
557 Šimonová Elen 82 Cyklo Tým Horní Bludovice Haibike   dXS 700
558 Stan 64  Nesselsdorf Giant     300
559 Vicherek Aleš 83 Petřvald RB   pXXL 700
560 Pavel Dojiva 73 Los Brňos Specialized     300
561 Jan Gajdziok 83 Los Brňos Specialized     300
562 Malysz David 86 Ostrava Ghost     300
563 Svatoň Aleš 74 Kunčice pod Ondřejníkem Specialized     350
564 Macková Lenka 70 Zázrivá kolo      
565 Brožová Lucie 98 Praha Specialized      
566 Keberle Radim 76 Karviná ORBEA      
567 Maleňáková Aneta 83 Valašská Bystřice RB      
568 Konvička Radek - Kony 74 Kunčice p.O./Světice CanyonSpectral     300
569 Leadville Lady 87 Martin SK MTB     300
570 Jašek Petr 75 Kopřivnice Specialized      
571 Rudolf Pařík - Rufus 1967 Jihlava Specialized   pXL 700
572 Oldřich Karásek - Olda 1958 Třešť Scapin      
573 Reisig Adam Adoš 87 Jeseník Pells   pXXL 700
574              
575 Bartoň Vladimír 77 Rožnov pod Radhoštěm MRX   pM 700
576 Pindur Ivan - FeeWong 84 Frýdek-Místek Merida   pL 700
577 Grochol Jakub - želva 84 Frýdek-Místek Canyon   pL 700
578 Kašpy 75 Kopřivnice Merida      
579 Špurek Pavel - Pavlín 85 Rychvald MRX     300
580 Káňa Jan - Jarek Pružina 85 Opava  Merida     300
581 Firla Michal - Karas 85 Rychvald GT     300
582 Daniel Hlaušek - Dann 85 Skalice MRX   pL 700
583 Dagmar Košťalová - Dáša 87 Baška Haibike   dL 700
584 Michal Šigut - Myval 85 Nová Ves Surly      300
585 Zdeněk Podlipný 77 Brušperk Merida     300
586 Tomáš Bělohradský 81 Ledeč Nad Sázavou Author     300
587 Lupínek Marcel 77 Kamenice Scott   pM 300
588 Urbanek Kamil 75 Frydlant nad Ostravici Specialized      
589 Kacmarik Radim 70 Ostravice RB      
590 Krejci Michal 68 Frydlant nad Ostravici Rock Machine      
591 Sommer Petr 77 Ostrava Specialized      
592 Kopecky Vit 67 Nova Dedina RB      
593 Kopecky Vojta 3 Nova Dedina RB      
594 Josef Kudělka - Tončin           300
595 Roman Kratochvíl - Zahrádkář 73 skoro Brno Scott Spark   pXL 700
596 Vonka Karel - Karlos 78  Rychnov nad Kněžnou Trek   pM 700
597 Válková Klára - Klaris 91 Los Amateros MTB Bílovec Specialized   dM 700
598 Planka Dalibor 30 Ostrava BMC      
599 Socha Robert - Robster 76 Kopřivnice Specialized     300
600 Vít Dalibor 74 Kopřivnice Spyder      
601 Kovács Roman 74 Havířov RB      
602 Záborský Ondra 81 Štramberk Rock Machine     700
603 Leiter Zdena 82 Libhošt Vautron   pM 700
604 Veřmiřovský Jaromír - Jára 74 Kopřivnice Lubina Olpran      
605 Marek Motloch - Moty 74 Vratimov CTM   pXL 700
606 Fojtík Pavel            
607 Fojtík Petr 73 Kopřivnice horské      
608 magor šílenec 73 Kopřivnice kulaté      
609 šílý total magor 73 Kopřivnice hranaté      
610 Ostrý Svaťa 76 České Budějovice Giant   pXL+dM 1100
611 Salač Luboš - Lars 75 Řepčice Trek   pL 700
612 Blažej Petr 73 Praha Mrázek   pM 700
613 Háp Zdeněk 76 Praha kolo   pL 700
614 Sojka Patrik 88 Kunčice pod Obdřejníkem Merida      
615 Ambrož Lukáš 89 Frýdek-Místek       300
616 Schebestik Libor 70 Darkovičky RB      
617 Pokluda Jiří - rockycz 79 Štramberk Pells   pL 700
618 Zela Radek - Kowboj 78 Frenštát pod Radhoštěm Giant Reign   pM 700
619 Ondrusz Matouš - Maty 91 FnO-Nová Ves Look     300
620 Kollegová Alena - Ala 84 FnO-Nová Ves S-Works     300
621 Smíšek Aleš 67 Korouhev       300
622 Hausler Školníková Monika 75 Mladějov na Moravě        
623 Matula Radek 85 Brno Merida     300
624 Havel Vladimír 58 PHM Havířov CUBE      
625 Kruza Radim  77 Ostrava     pXL 700
626 Janík Marek-Janda 76 Frýdek-Místek Haibike      
627 Szymik David 84 Dolní Lutyně Merida   pL 300
628 Klempa Marek 73 Gary Fisher       300
629 Hrubý Jan - Honza 80 Ostrava JOKO 94     300
630 Diblík Michal - Dibla 89 Hoděšovice Specialized Fatboy     300
631 Balnar Zdeněk - Waltr 74 Dakotateam Kona   pL 700
632 Dufek Michal 2002 Frenštát pod Radhoštěm Force     300
633 Smilek Petr 84 Zlín Kona   pL+pL 1400
634 Čapčuch Tomáš 67 Raškovice Ghost     300
635 Nováček Tomáš 65 Paskov Author   pL 700
636 Mičaník Filip 95 Ostrava Author     300
637 Barošek 71 Závišice superior      
638 Barik 99 Nový Jičín superior      
639 Roman Kubíček 83 Morávka Vautron      
640 Pavlík Petr - Ďábel 81 Šenov u Nového Jičína Merida One-twenty   pXL 700
641 Pavlíková Barbora - Bája 81 Šenov u Nového Jičína Merida One-twenty     300
642 Sikora Jan - Siki 82 Hůrka Super-Trek     300
643 Amatér 61 Nový Jičín Ghost     300
644 Hidalgo Michal 89 Štramberk SUP      
645 Kyselá Hanka 88 Hodslavice Merida     300
646 Mikušek Hynek 91 Studénka Superior     300
647 Brychta David - Medvěd 82 Telč Lapierre     300
648 Šponar Dušan 71 Praha Trek     300
649 Pasterňák Miroslav 61  Baška  Author      
650 Radimbo 74 Hrusice Superior XF     300
651 Venca 66 Markvartovice Specialized   pM 700
652 Leny 77 Bobrovníky Specialized   dL 700
653 Češka Vladimír 68 Ostrava Specialized   pM 700
654 Hudák Igor 88 Nové Město na Moravě Dema      
655 Pírek Jan 88 Zlín Canyon     300
656 Rachwa 86 Cieszyn Cube   pM 400
657 Krzemo 88 Cieszyn Giant   pM 400
658 Leo 57 Goleszów Canyon   pXL 400
659 Pavlíková Kateřina - Katuki 80 Brno Merida     300
660 Babinec Marian 75 Lubina Canyon     300
661 Deiv 1982 Bohumin Lapierre     300
662 Bagar Petr 76 Hájov Author   pL 700
663 Oslzla Stanislav-Veteran 48 Brusperk Leader Fox      
664 Lakomý Tomáš - Laky 90 Pustějov Ghost     300
665 Hudečková Hanka - Hudyna 84 Nový Jičín Merida   dM 700
666 Ohera Jiří - Oherka 72 Hulín Intense Fro      
667 Velkoborský Jakub - Kubajda 0 Jiří Team Ostrava Kellys     300
668 Češka David - Dave 99 Champagne Showers Ostrava S-Works     300
669 Kříž Tomáš - Tomajda 1 Jiří Team Ostrava Superior     300
670 Chlupatý Robert 79 Ostrava Trek   pL 700
671 Mestek Antonín - Tony 68 Štoky CTM   pL 700
672  Bena Tomáš-Benda 69 Kostelec Maxbike     300
673  Krystek Miroslav-Krtek 78 Děrné Noname     300
674 Cardová Markéta 1977 Praha Karkulka   dS 700
675 Lukáš Jelínek 1980 Halouny Santa Cruz Bronson   pL 700
676 David Štěpánek 1979 Praha RB Bandit 475   pM 700
677 Nebes František 1979 Praha RB Bandit   pL 700
678 Nebes Vojta 1977 Praha GT Expert   pL 700
679 Mrazík 1979 Praha RB IQ6   pL 700
680 Kašpar Petr - Kašpy 86 Ženklava Merida   pM 700
681 Janoušek Libor 65 Kolago Orlová Cannondale     300
682 Žitník Milan 82  Hodslavice  Author   pM 700
683 Stöcker Petr 1974 Havířov Rock Machine     300
684 Pikálek Milan 1962 Havířov CK Bludovice Duratec      
685 Žáček Petr 79 Kozlovice MAX BIKE   pXL 700
686 Kabát Martin - sako 75 Hájov GT   pL 700
687 Svotec 66 Kunčice p.O. Sup     300
688 Kalfas 67 Planiska Olpran     300
689              
690 Šimíček Standa 81 Kopřivnice jakési kolo   pXL 700
691 Marcová Vendula - Ven 93 Los Amateros MTB Bílovec Btwin     300
692 Petr Hanko 83 Kozlovice Merida     300
693 Maroš 85 F-M kona     300
694 Koval Václav 83 Janovice RB   pL 700
695 Radek Valový 80 Ostrava 4E   pL 700
696 Kamil Bartusek 83 Ostrava Maxbike     300
697 Fesoj 80 Frenštát p.R. - OUTDORTSUDVIVAL TEAM CUBE   pL 700
698 Trenin 84 Frenštát p.R. - OUTDORTSUDVIVAL TEAM VOTEC   pXL 700
699 Kanál 82 Kunčice p.O. - HC Team GIANT     300
700 Obrátil Radek 1972 Nasobůrky č.60 Maxbike     300
701 Hřivna Petr 1974 Příkazy č.217 Bmc     300
702 Hřivna Lubomír 1972 Příkazy č.217 Bmc     300
703 Mrázek Daniel 74 Zlín Haibike     300
704 Půček Jan 95 Lány Kellys     300
705 Michálek Zdeněk 77 Brno Haibike     300
706 Jiří Sýkora 74 Ostrava Kellys      
707 Radek Hrabovský 1973 Sachasport Specialized     300
708 Radek Hrabovský 1997 Sachasport Specialized     300
709 Aleš Hrabovský 2000 Sachasport force     300
710 Petr Ondřej 83 Praha Scott     300
711 Jakub Harabiš 82 Měrkovice Cube     300
712              
713 Šaffa René 89 Bohumín B'twin     300
714 Bachty 74 Kopřivnice Author   pM 700
715 Synek Miroslav   Vlčnov 213 Trek      
716 Vařeka Vladan 68 Lučina Specialized STJ     350
717 Šenkeříková Helena 72 Rybí Scott     300
718 Šenkeřík Jiří 70 Rybí Scott     300
719 Martinát Karel 53 Vrážné Leader fox   pXL 700
720 Němec Martin 81  Specialized  Vlčovice   pXL 700
721 Míček Roman 72 Frýdek-Místek Vautron      
722 Kajnar Tomáš - Kajny 86 Ostrava Canyon     300
723 Hrubý David 87 Krásné Pole 4ever     300
724 Kaštura Jaroslav 82 Ostrava Jádro   pM 700
725 KVHCP 80 Kozlovice Specialized   pL 700
726 Sehnal Filip - Černá Mamba 97 Frenštát p.R. Specialized     300
727 Staněk Tomáš - toms049 79 Ostrava Specialized   pL 700
728 Richter Tomáš - Leon 79 Ostrava Specialized   pXL 700
729 Košek Michal 85 Praha Scott   pL 700
730 Tomáš Boreček   Novatop Lapierre Lapierre XR 29     350
731 Martin Adamek 76 Životice - Novatop lapierre Superior S     300
732 Kauf 87 CHUT 4ever     300
733 Máslo 87 CHUT Maxbike     300
734 Sol 87 CHUT Merida      300
735 Jan Misař 89 Brno mrx   pL 700
736 Ondřej Misař 0 Brno apache      
737 Radomír Vrána   špekoun superior     300
738 Bittner Rosťa 78 Olomouc Lapierre      
739 Havelka Tomáš 65 Olomouc GT      
740 Štos Mirďa 62 Olomouc RB       
741 Mara Chovanec - Čouvánek 90 Jablunkov Kellys   pM 700
742 Pošvec Lumír 007 74 Osek Trek   pXL 700
743 Kahánek Filip 2001 Frenštát p.R. MRX      
744 Krupa Tomáš 77 Kopřivnice BMC     300
745 Fízeľ Jakub 79 Hluk Canyon   pL 700
746              
747 Kolodzieyski Bohdan - Booodi 79 Ružomberok Canyon   pXL 675
748 Valkovec Miloš - walec 81 Zvolen Trek   pM 700
749 Moudrý Ivo 73 Kopřivnice Canyon     300
750 Macíček Pavel 72  Nový Jičín  Superior     300
751 Lofler Roman - Leffi     radon      
752 Volný Radek-Radis 90 Frýdek-Místek Ghost     300
753 Dyba Marek-Maroš 90 Frýdek-Místek Specialized     300
754 Voráčková Adéla-Adéla 93 Ostrava Focus     300
755 Pavel Šimíček - Basic 72 Velké Meziříčí Giant   pXL 700
756 Válek Dan 82 Kopřivnice Autor      
757 Jonas Roman 89 Kopřivnice Merida      
758 Chromek Aleš 87 Kopřivnice Ghoust      
759 Štefek Jan 90 Frenštát pod Radhoštem Merida      
760 Dostál Tomáš 74 Štramberk Merida      
761 Barton Pavel 76 Kopřivnice Trek      
762 Hruška Petr 62 Buchlovice Cannyon      
763 Šimik Marcel 44 Lučina Author      
764 Vilášek Michael 79 Kravaře Ghost     300
765 Vojta 91 Koválovice-Osíčany SUP     350
766 David 91 Ivanovice Cube     350
767 Hinner Aleš - Ali-G 85 Kopřivnice BMC   pL 700
768 Juračákova Miroslava 41 Kunčice p. O. Ghost     300
769 Juračak Stanislav 43 Kunčice p.O Rock Machine     300
770 Juračákova Monika 17 Kunčice p. O Ghost     300
771 Synková Jana 1978 Brno Superior   dM 700
772 Pantůček Václav 1964 Brno Cannondale   pL 700
773 Přibyl Tomáš 1975 Brno Specialized   pXL 700
774 Bednář Michal 1976 Brno Ibis     300
775 Formánek Radek 1968 Brno Trek   pL 700
776 Stracke Boris 76 Tichá       300
777 Bukovjan Milan 63 Tichá       300
778 Rozsíval Přemysl 77 Tichá       300
779 Vlček Pavel 81 Luhačovice  Maxbike     300
780 Decarli Láďa 76 Praha Pells   pL 700
781 Šimek Petr 80 Praha Pells   pM 700
782 Hrnčíř Jiří - Metalek 48 Ostrava Specialized      
783 Škola Jaroslav - Jarmil 60 Ostrava Specialized      
784 Stuchlík Stanislav - Stancek 45 Ostrava Merida      
785 Skýba Pavel 85 Čeladná        
786 Kunovsky Daniel 92 Pustějov Superior     300
787 Frank Karel 69 Palkovice Lapierre   pM 700
788 Mikoláš Libor 79 Nový Jičín Specialized     350
789 Alexandr Staňo 67 Brno Giant   pM 700
790 Holz Bronislav 77 Odry Ghost      
791 Vičan Máca 83 Hutisko Sup     300
792 Klosík Radim 86 Frenštát p.R. Ghost      
793 Vacula Lukáš 80 Ostrava Cube      
794 Sobek Lumír 75 Dobratice Giant      
795 Slípek Jiří 64 Lhotka Specialized     300
796 Ondračka Jaromír - Pišta 1985 Tichá Sprinter      
797 Šutera Michal - Mike 1988 Kopřivnice Canyon     300
798 Staněk Pavel-Hromik1 81 Bohuslavice Scott   pXL 700
799 Štuler Roman 79 Karolinka Ghost     300
800 Blažek Jiří   TobiSport Frenštát p.R SUP   pL 400
801 Rakús Pavel 89 Dolní Benešov Canyon      
802 Paluska Radim 80 Zubří Scott     300
803 Janeček Tomáš 91 Závada Cube   pL 700
804 Rakús Pavel 89 Dolní Benešov Canyon     300
805 Lorencik Jirik 81 Ostrava KoloAuthor     300
806 Hořínek Pavel-pawelu 79 Ostrava 4ever-MRX     300
807 Kučera Roman 82 Frýdek-Místek TREK      
808 Machovský Ladislav 62 Holešov TATRA6x6   pM 300
809 Musil Petr 74 Praha Scott Scale     300
810 Stoklasová Martina 82 Rožnov pod Radhoštěm RMX   dS 700
811 Štefka Ondřej - Štef 91 ValMez Specialized   pM 700
812 Pavel Kučera - Stehla 83   specialized     300
813 Roman Kučera - Zema 85   schwinn     300
814 Kohut Libor 79 Štramberk Kangaroo   pL 700
815 Novák Jiří 81 Bohumín 4ever      
816 Fašiang Dušan 1972 Martin, SR Specialized   pXL 700
817 Fašiang Filip 1999 Martin, SR Specialized      
818 Kohout Radovan 66 Medlov CANYON   pL 700
819 Machowski Artur - Arturo 1969  Bielsko-Biała (PL)  Accent Peak 29      
820 Holeňa Lubomír 83 Frenštát p/R Cube      
821 Holášek Marek 87 KOZLOVICE SUP Team 29      
822 Kutňáková Veronika 89 ŽIVOTICE u NJ Specialized      
823 Pavlovec Antonín Toncek 81 Chotěbuz        
824 Talpa Jaroslav Jaroušek 80 Havířov Merida      
825 Šnajdr Jiří Jiříček 86 Kozlovice Sinthezi      
826 Zvarík Lukáš - Zvarda 90 Brno Canyon     300
827 Ramik Stanislav 77 Český Těšín Author     300
828 Ramik Michal 3 Český Těšín Author     300
829 Milan Král 72 Merida        
830 Tomáš Baťa            
831 Zdražil Jindřich 53   Scott      
832 Adam Fendrych 84 CrossbikeCZ        
833 Bouček Ladislav - Bouci 64 Velké Meziříčí Superior     300
834 Beránek Jaroslav - Berys 77 Velké Meziříčí Giant     300
835 Střílka Radim 70 Děrné Kellys   pL 700
836 Šimek Ludvík 86 Zlín MRX     300
837 Otevřelová Adéla 89 Český Těšín Liv   dXL 700
838 Spratek Radomír 71 Český Těšín Ghost   pL 700
839 Otevřelová Bohuslava 66 Český Těšín Kellys   dL 700
840 Otevřel František 62 Český Těšín Author   pXL 700
841 Venglář Martin 76 Frýdek-Místek FELT   pL 700
842 Małysiak Paweł 73 Gilowice (PL) Scott      
843 Slíva Petr 91   Merida     300
844 Węglorz Marek - PTTK Ślimoki Goleszów 74 Skoczów (PL) Author Vision      
845 Daněku 84 Vyškov sup     300
846 Čiči 91 Vyškov cube     300
847 Worek Milan 82 Třinec Kellys   pL 700
848 Klečková Monika 75 Ostrava Cube      
849 Pěkný Miroslav 79 Ostrava Merida     300
850 Klein Adam - Sadam 84 Kopřivnice unknown     300
851 Lesák Ondřej 81 Ostrava Canyon     300
852 Markvart Václav 55 Praha Trek     350
853 Beil Richard 97 Opava MRX   pL 700
854 Schreier Vitězslav - KŠANDA 66 Hlučín Canyon   pXL 700
855 Činčila Radek 51 Ostrava  Focus   pXXL 700
856 Kučera Rosťa 50 Ostrava Scott   pXL 700
857 Pilch Petr 81 Třinec       300
858 Michal Cenkner 82 Příbor MRX   pL 700
859 Vít Petráš 79 Buchlovice - CK SALAŠ        
860 Polášek Jakub 86 Ostrava Specialized   pL 700
861 Matušek Karel 66 Hey Bay Vautron   pM 700
862 Panák Pavel 67 Stříbrnice Cannondale   pL 700
863 Radek Zich 84 Olomouc Cube     300
864 Michal Runtág 85 Velká Bystřice Leader fox   pXL 700
865 Wachtarczyk Tomáš 93 Los Amateros MTB Bílovec Ghost      
866 Zrůnek Petr 84   RB   pL 700
867 Majliš Martin 85 Ostrava Lapierre   pL 700
868 Zlatkovský Martin 81 Vratimov Cube     350
869 Sedlář Drahomír 56 Olomouc Centurion     350
870 Doležal Ludvík 74 Litovel Cube     350
871 Paštikář 88 Ostrava Specialized      
872 Hanzelka Jiří 90 Kozlovice Ghost      
873 Gajárek Jan 87 Ostrava Merida     350
874 Tjunikovová Inka 89 Stříbro CTM     350
875 Tkáč Jan 88 Kozlovice Giant     350
876 Hanzelka Adam 86 Kozlovice Giant     350
877 Lukša Filip 99 Havířov HaiBike     350
878 Vach Jiří 97 Havířov Vautron     350
879 Jaryn 71 Kopřivnice Apache    
880 Švarc Jan 86 Olomouc Specialized     350
881 Valčík David 82 Oldřišov MRX     350
882 Pavelec Tomáš 68 Frýdlant Ghost     350
883 Čapka Miroslav 75 Příkazy Stevens     350
884 Vorac Marek Wory 89 Vyškov KTM      
885 Šnyrych Petr - šnyrda 72 Rožnov pod Radhoštěm Haibike      
886 Michal Škaroupka - Škarec  69 Brno Cannondale      
887 Kokeš Michal 85 NOVATOP-LAPIERRE GHOST      
888 Mohyla Radek 81 Ostrava MRX      
889 Pavel Burian-Paja 75 Drnovice Superior      
890              
891              
892              
893              
894              
895              
896              
897              
898              
899              
900              
901              
902              
903              
904              
905              
906              
907              
908              
909              
910              
911              
912              
913              
914              
915              
916              
917              
918              
919              
920              
921              
922              
923              
924              
925              
926              
927              
928              
929              
930              
931              
932              
933              
934              
935              
936              
937              
938              
939              
940              
941              
942              
943              
944              
945              
946              
947              
948              
949              
950              
konec seznamu